LA DANTELA
Fabrika-Showroom-Yönetim: Yeşil Zümrüt Sk.No:6 Rami-İstanbul/Türkiye
Tel : (0 212) 418 01 11
Fax: (0 212) 418 72 24
Perakende Mağaza: Akdeniz Cad. No:9 Fatih-İstanbul/Türkiye
Tel: (0 212) 635 50 85(pbx)
Fax: (0 212) 635 19 54
E-mail: info@ladantela.com
Web: www.ladantela.com

Ev tekstili üretiminde  kaliteyi hedef edinen İMAJ TEKSTİL,LA DANTELA markasıyla yaşam mekanlarına çağdaş çizgiler sunuyor.

 Türkiye'deki en büyük ev tekstili üreticisi ve ihracatçılarından biri  olan İMAJ  TEKSTİL   müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Koleksiyonumuz üç farklı ürün grubuyla şekillenmektedir.

    1. Ø       Yatak Örtüsü  Seti (Lüks yatak örtüleri  hediye kutularında)
    2. Ø       Nevresim Takımları
    3. Ø       Masa Örtüsü Seti

Ev tekstilindeki on yıllık deneyimimiz bize global bir hizmet ve moda trendleri ile  piyasadaki istekler doğrultusunda üstün kalitede ürünler sunmamızı sağlamıştır.Çağdaş dizayn, renk ve model seçimindeki zenginlik ile koleksiyonumuz  her yıl yenileniyor ayrıca müşterilerimize kendi ölçüleriyle  koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Amacımız  üstün kalite ve toptan  fiyatla  satışa  sunmuş olduğumuz ürünlerle ihracatımızı artırmaktır.Bizler dünyanın her yerinden müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.Bu amaçla katıldığımız en önemli fuarlar şunlardır:

    1. Ø       HEIMTEXTILE FRANKFURT ULUSLAR ARASI  EV TEKSTİLİ FUARI
    2. Ø       EVTEKS İSTANBUL ULUSLAR ARASI EVTEKSTİLİ FUARI

Sizlere en iyi kaliteyi ve hizmeti dünyanın neresinde olursanız olun sunacağımıza inanıyoruz.Sizleri fabrikamızda ve showroom mumuzda görmekten büyük bir kıvanç duyarız.

 

                 -

 

La Dantela LA DANTELA ladantela
Tüm Hakları suBRosa A.Ş' ye Aittir.